Live-ставки в букмекерській конторі Parimatch

Майже всі букмекерські контори України приймають два види ставок — у лінію та в live. БК Parimatch — не виключення. Точнішими, вона чи не єдина на українському беттинговому ринку, хто пропонує самий широкий розпис live-ставок.

Реєстрація з бонусом

Компанія Парі Матч приймає лайв парі відповідно до встановленого регламенту, надає своїм клієнтам можливість відстежувати спортивну подію в режимі реального часу — відео трансляції онлайн. Укладати парі в live — дуже цікаво, але перед тим, як розробити власну стратегію та зробити ставку, краще розібратися з тим, як це працює. Детальніше про лайв-парі і поговоримо.

лайв ставки париматч

Що таке — лайв ставки в Паріматч?

Парі на спорт, які укладаються по ходу гри (In-Play), називають live-ставками. Їх можна зробити у відповідному розділі «Live» на офіційному сайті компанії Паріматч. Він знаходиться у головному меню.

Беттори, які використовують мобільний додаток або мобільну версію сайту, також можуть потрапити до розділу через головне меню. У ньому реалізовано декілька корисних функцій, які допоможуть швидко орієнтуватися у коефіцієнтах та робити в Pari Match лайв виграшні ставки.

Реєстрація з бонусом

У розділі:

 • вибирають спортивні події, що вже відбуваються (Live) та скоро відбудуться (Скоро в Live);
 • відокремлюють окремі матчі у центральному блоці, помічаючи їх «галочкою» (вибрати можна всі або декілька окремих, помістити у «Обранні», або «Очистити всі»);
 • слідкують за зниженням та під’їмо коефіцієнтів (падіння відмічено червонім зі стрілкою вниз, підвищення — зеленим зі стрілкою вгору);
 • познайомитися з «Умовами» парі In-Play (блок знаходиться у лівому меню);
 • проглядають деталі спортивної події (додаткові тотали, фори), натискаючи мишкою на неї
 • переглядають «Результати» гра та відео трансляції.

Відстежувати гру у Parimatch лайв ставки мають можливість лише беттори з позитивним балансом. Якщо на клієнтському рахунку 0 гривень, перегляд матчу буду закритий. При укладанні парі враховують заміни у команді, результати матчів у групі, змінення стратегії гри та інше. Граючи в In-Play, ймовірність дати вірний прогноз набагато більша, тому близько 76% бетторів обирають саме цей варіант парі.

На які види спорту беруть live ставки в Паріматч?

лайв ставки

Гравці букмекерської контори Parimatch роблять ставки в лайв на спортивні, політичні та розважальні події. В лінійці також широко представлений кіберспорт. Найпопулярніші види спорту у In-Play:

Реєстрація з бонусом
 • баскетбол (надається розпис майже по всім лігам);
 • великий та настільний теніс (самий розгорнутий вибір по турнірах);
 • футбол (розписи по збірним, державах, міжнародним турнірам);
 • хокей (великий вибір по статистиці).

Дуже популярні ставки live у Пари Матч на кіберспорт цих спортивних дисциплін. Не так активно гравці відстежують змагання з боксу, бадмінтону, фут залу та пляжного волейболу. Можна робити прогнози на:

 • перемогу або нічию;
 • тотал «чет/нечет» або зустрічі;
 • індивідуальний тотал;
 • позитивну або негативну фору;
 • точний рахунок.

Можна грати на кількість кутових та інші події у матчі, відштовхуючись від виду спорту.

Відмінності в коефіцієнтах від звичайних ставок

Котирування у Parimatch лайв змінюються під час гри багато разів, а коефіцієнти зазвичай значно нижчі, ніж у ставках «прематч». Це найбільші відмінності. Зниження коефіцієнтів пов’язано з тим, що беттор укладає парі, слідкуючи за ходом гри, що надає йому великий бонус. Приймати рішення, знаючи про травми гравців, дискваліфікації, зміну гравців значно простіше.

Як зробити ставку на спорт в режимі live?

Укласти парі можуть лише зареєстровані користувачі. Тому спочатку потрібно пройти нескладну процедуру створення особистого кабінету. Далі алгоритм дій буду наступним:

 1. Авторизуйтесь на офіційному сайті Parimatch com і перейдіть у live ставки (інструкція вірна і для бетторів, які використовують мобільний додаток чи мобільну версію сайту).
 2. Виберіть вид спорту у меню ліворуч.
 3. Знайдіть у центральному блоці спортивну подію.
 4. Натисніть на коефіцієнт. Після цієї операції у купоні в правому верхньому кутку сторінки автоматично висвітиться конкретна подія.
 5. Оберіть вид парі. Букмекер дозволяє робити експресс-ставки, ординари у In-Play.
 6. Вкажіть суму ставки.
 7. Перевірте правильність заповнення купону та натисніть «Зробити ставку».

В особистому кабінеті з’являться дані про укладене парі. Перевірте. При грі In-Play треба пам’ятати, що парі приймаються дуже швидко. БК виділяє приблизно 10 секунд. Оскільки котирування під час гри змінюється дуже швидко, зробити ставку по найбільшому коефіцієнту не так вже і просто.

Збільшити шанси дозволить корисна опція «Швидка ставка» або «Прийняти зміни коефіцієнтів». Активувати їх можна у розділі In-Play.

Переваги live ставок

Цей вид парі обирають і новачки, і беттори зі стажем. Першим подобається мінімальна ставка у 20 грн., другим — швидкий результат та виграш. Але це не всі переваги гри у In-Play, є й інші:

 • гра здається більш азартною, цікавою;
 • доступ до відео трансляцію чи текстового оповіщення%
 • широкий розпис та лінія;
 • дуже зручний інтерфейс (зробити ставку зможе і новачок).

Якщо доступ на сайт закритий, допоможе зеркало Parimatch live або встановлення мобільного додатку на смартфон. Посилання на робочу версію контори відправляються на e-mail користувачам або розміщують на сайтах партнерів БК.

Поделиться с друзьями
Добавить комментарий