Вхід на офіційний сайт України Парі Матч

Парі матч Украина вхід здійснюється напряму без труднощів як зі стаціонарного комп’ютера, так із мобільного телефону. Проте коли букмекерська контора у вашій державі не запатентована, припустиме блокування джерела органами держави. За цієї умови платформа Парі Матч повністю стає недоступною. Для цього є всілякі варіації обходу заборони.

Реєстрація з бонусом

Як увійти при блокуванні входу Парі Матч з України

За умови, що державі до ресурсів БК обмежений доступ, можливим стає використання різноманітних анонімайзерів. Ці платформи роблять ID гравців іншим.

Наприклад:

  • Браузер TOR;
  • VPN Opera;
  • Розширення Zenmate;
  • Проксі-сервер.

Можливо, крім того, користуватися дзеркалами сторінки БК. Дані дублікати напряму дублюють головне джерело організації, але водночас містять інакші веб-адреси. При вході на дзеркало хостингу, гравцю відкривається повний доступ до букмекерського функціонала.

Для того щоб увійти в персональний кабінет на сайті букмекера, потрібно відкрити головну сторінку і в правому верхньому кутку натиснути на кнопку «Вхід».

Після цього з’явиться віконце, в якому потрібно вписати свій логін та пароль. Оформити вхід в особистий кабінет БК «Парі матч» можливо за допомогою адреси електронної пошти, номеру мобільного телефону або номеру рахунку. Всі ці три варіанти можна вказати як логін.

Реєстрація з бонусом

Своїм споживачам Парі матч рекомендує ставити більше за 20 відомих спортивних напрямів. З-поміж яких можливо зустрітися з тим, у чому зацікавлений чи не кожен гравець: футболом, хокеєм, тенісом і баскетболом. Проте окрім цих, у доступі й види вторинного значення : американський футбол, крикет, сквош, шахи — вибір дуже великий.

Вход париматч

Авторизація через мобільну версію сайту

Кнопка «Вхід» в мобільній версії сайту знаходиться у правому верхньому кутку. Увійти у свій профіль користувач може з допомогою адреси електронної пошти, номеру мобільного телефону або номеру рахунку.

Вхід через мобільний додаток Parimatch

Для клієнтів букмекерської контори Parimatch доступні мобільні додатки для Android та iOS. При відвідуванні офіційного сайту букмекера з мобільного телефону або планшету на стартовій сторінці зверху по центру буде запропоновано встановити додаток.

Реєстрація з бонусом

Система автоматично розпізнає платформу, на якій працює мобільний пристрій клієнта, і запропонує встановити додаток саме під дану операційну систему.

Управління особистим кабінетом в БК Парі матч також доступний через офіційний мобільний додаток. Увійти у свій профіль у додатку можна як з допомогою адреси електронної пошти, так і з допомогою номеру рахунку або мобільного телефону. Вхід в особистий кабінет у додатку буде розміщений у правому нижньому кутку у вкладці «Профіль».

Мобільну версію було розроблено виключно заради комфортного користування за підтримки апаратів з екраном невеличкого розміру – айпедів і мобільних телефонів. Вхід у Парі Матч в даному разі можливо здійснити з апаратів Android, iOS і Windows Phone.

В разі завантаження мобільного додатку Parimatch, не будуть потрібні ні дзеркала сайту, ні мобільна версія вебсайту.

Коли здійснюється перехід на головну платформу з мобільного телефону, гравець машинально переадресовується мобільною версією. Проте для експлуатаційної надійності ставок пропонується налаштувати додаток на пристрої. Це доступно операційним системам iOS і Андроїд. Завантажити програму клієнту можливо з офіційного App Store, увівши в пошуковий рядок «Parimatch». Додаток буде показаний першим в пошуковій системі.

Способи входу в особистий кабінет БК Parimatch

parimatch bk

Під час закінчення реєстрування здійснюється формування персонального кабінету гравця. Ідентифікація бестера при вході в особистий кабінет здійснюється за допомогою логіну та паролю. З допомогою персонального кабінету у того, хто грає, стає наявним допуск до ставок, операційних депозитів, трансляцій, переглядів історій, участі в акціях і т.д.

Щоб отримати ліцензію та увійти в особистий кабінет гравець має натискати на кнопку справа у верхній частині головної сторінки платформу БК. Вхід до особистого кабінету ви можете здійснити у новій чи старій версії веб-сторінки Parimatch, з постійного комп’ютера чи мобільного телефону.

Як логін для авторизації букмекер пропонує кілька варіантів. Способи актуальні як для десктопної та мобільної версії сайту, так і для додатків.

Авторизація з допомогою електронної пошти

Один з варіантів – використати як логін адресу електронної пошти, яка була вказана при реєстрації в БК.

Вхід за номером рахунку

Після реєстрації в букмекерській конторі у гравця з’являється номер рахунку, на який він перераховує депозити. Цей номер також можна використовувати як логін.

Увійти за номером телефону

При реєстрації у букмекера потрібно вказувати номер мобільного телефону. Він також може використовуватися як логін для входу в особистий кабінет.

Можливості та функціонал особистого кабінету Parimatch

БК париматч

В особистому кабінеті доступний ряд опцій, котрі допомагають користувачу з комфортом грати на сайті букмекера. Профіль гравця складається з кількох розділів:

  • Історія рахунку. Цей розділ надає можливість користувачу стежити за своїми ставками, а також проглядати історію поповнень та виведення грошових коштів.
  • Налаштування рахунку. Тут знаходиться особиста інформація про гравця.
  • Виведення/введення коштів. Цей розділ призначений щоб поповнювати та виводити кошти з рахунку.

Відкрити рахунок в Парі Матч можливо в російських рублях, українських гривнях, доларах США, євро, грузинських ларі, казахських тегне, азербайджанських манатах і в молдавських леях.

Операції з рахунком в Парі Матч здійснюються за наступними зразками:

  • Посередництвом карток VISA/MasterCard;
  • З допомогою платіжних систем Liqpay, Єдиний Гаманець, EasyPay, Qiwi, WebMoney, Skrill, MoneXy, Moneta.ru, Neteller, eMoney і Яндекс гроші.
  • Готівкою через термінали.
Поделиться с друзьями
Добавить комментарий